Studia w Europie

Państwo
Znaleziono wszystkich: 29
KrajOdsetek populacji 20-29 lat, 2011 (%)Liczba studentów ogółem (2008/09)absolwenci szkół wyższych w wieku 24-29, 2010 (% populacji)odsetek osób zatrudnionych w wieku 25-39, wykszt. średnie, 2011 (%)
Austria12,930815017,285,6
Belgia12,542521982,581,9
Bułgaria13,927424724,877,6
Cypr16,63098650,282,9
Czechy13,941757324,379,9
Dania11,5243860036,183,2
Estonia15,26839936,172,2
Finlandia12,529669129,878,0
Francja12,6217285541,780,9
Grecja12,4-31,372,2
Hiszpania13,0180083436,869,8
Holandia12,161850237,687,5
Irlandia15,218260945,767,2
Islandia14,81691928,576,1
Litwa15,321074446,967,4
Luksemburg12,3754--
Łotwa15,812536034,372,7
Malta14,81035224,886,4
Niemcy12,1243860020,680,1
Norwegia12,621928240,584,5
Portugalia12,837300225,582,0
Rumunia15,6109818822,575,6
Słowacja16,123499725,974,9
Słowenia13,811439125,483,2
Szwajcaria12,623348834,284,3
Szwecja12,642258036,584,7
Węgry13,539767925,074,2
Wielka Brytania13,8241522239,178,2
Włochy11,0201171320,873,2

źródło: Eures, Eures Polska, Eurostat, Eurydice, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Nauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif